xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
  • RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

Tajemství o šmoulí seznamce

Milí návštěvníci,

v tomto článku se pokusím prozradit vám, co vlastně bylo záměrem k tomu, že vznikla první česká šmoulí seznamka.
Předem je nutné uvést, že si tato stránka neklade za cíl být konkurencí vůči klasickým internetovým seznamkám. Vše vzniklo spíše jako recese po dohodě s pár kamarády, kteří mne požádali, abych tuto stránku založil. Motivoval je k tomu fakt, jakou doménu používám, že by to na ní nemělo chybět. Slovo dalo slovo a během několika málo hodin příprav byla šmoulí seznamka spuštěna.

Co si od stránek šmoulí seznamky slibujeme?

Stránky mají za cíl převážně pobavit a spíše jde o fórum, kam sice může přistoupit prakticky každý, kdo má smysl pro humor, ale rozhodně od těchto stránek nečekejte možnost seriózního seznámení, spíše dopisování s dalšími lidmi, kteří mají chuť využít internet k zábavě a trochu se chtějí odreagovat.

Co vám může přinést registrace na těchto stránkách?

Převážně pobavení a pojetí života a internetového seznamování s humorem. Máme v plánu určitě projekt více rozvinout, nejen, že obsahuje zatím dva příspěvky a návody, jak se seznamkou pracovat, do budoucna plánujeme například nasazení speciálních „šmoulích“ hodností a další vychytávky.

Cílem této stránky je tedy převážně zaujmout a podat trochu jinou alternativu internetového seznamování a diskusí a v podstatě se dá nazvat projekt jako jistá parodie na skutečné internetové seznamky a diskusní fóra.

Na projektu se bude až do odvolání pracovat a postupně bude vyladěno k dokonalosti.Závěrem by se ještě slušelo poděkovat autorům nápadu, čili tímto děkuji Claire, Neovi a Lukášovi za inspiraci.

 

Přeji proto příjemnou zábavu a pevně doufám, že se vám nová, netradičně pojatá, seznamka bude líbit 🙂

 
Vstoupit do seznamky

Dotazy a komentáře