xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
  • RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

O mně

Tak dovolte, abych se taky představil, civilním jménem se jmenuji Michal, na internetu však vystupuji pod různými pseudonymy, které se však v průběhu doby měnily. Nicméně na těchto stránkách vystupuji pod jménem Luciášek, u některých příspěvků se můžete setkat s přezdívkami Micfil či Klárýsk. Obě patří jedné a též osobě (čili mně 😀 ).

Co bych na sebe mohl prozradit dál. IT a provozu webových stránek se věnuji již nějakou dobu (své první stránky jsem zakládal v listopadu 2003 na známém webu Webzdarma). Nicméně většinou mě tvorba nového obasu brzy pustí a proto jsem již několikrát musel založit stránky nové. Své první jsem zrušil právě kvůli neaktivitě, další dva weby, co jsem měl, pak převážně z toho důvodu, že byly nasazeny na různých redakčních systémech přímo jako součást hostingu (webgarden či mylivepage). Přestože tyto stránky (zvláště pak webgarden), se dají celkem dobře upravit k obrazu svému, je nevýhoda, že když si člověk zvykne, že určité věci se nastavují tam a tam a oni následně udělají aktualizaci, pak se vše složitě dohledává. Vrátil jsem se proto ke klasice, se kterou jsem začínal – čistý hosting. Zde si člověk může dělat, co se mu zlíbí.

Z toho, co tak píšu, asi vypadá, že patřím k nějakým expertům na počítače a IT, je fakt, že IT mě celkem baví, ale rozhodně nepatřím k expertům. Sice se občas věnuji i programování (v současnosti se učím základy javy), nicméně je to spíš ze zájmu, nepatřím rozhodně mezi profesionály.

Tak tolko asi o mně, nevím, co sem moc víc psát, své životní příběhy, to bych radši nerozmazával, takže to nechme takhle.

Mnoho pohody a příjemně strávených chvil na mém webu přeje

Luciášek (dříve Klárýsk)

Dotazy a komentáře