Helikobakter Léčba Mladá Boleslav

 1. Generique Actos Moins Cher En Pharmacie En France Begue-Sur-Mer: Můžete být také požádáni, abyste se zapojili do autorizačního procesu s každou z těchto webových stránek
 2. Ciprofloxacin Prodej Bez Receptu Frýdek-Místek - Fibroidy jsou objemné, ale neváží hodně
 3. Neoral Generika Kaufen Online | Neoral Generika Ohne Rezept Deutschland Ludwigsburg: Tato stránka vám pomůže najít správnou podporu pro vaše okolnosti

Streptokoky

Comprar Hydrochlorothiazide Contrareembolso En España Cuenca Medio
Zbývajících sedm, včetně hlavního autora, nejsou členy Independent SAGE
Prednisolone 40mg, 20mg, 10mg Reseptfritt På Nett I Norge Namsos
Předložené důkazy nepodporují představu, že chirurgické přijetí má monolitickou unipolární asociaci s dlouhodobým kognitivním paracmem
Sluchová funkce u Pelizaeus - merzbacherovy choroby

Roztroušená skleroza priznaky

Acquisto Coumadin Online | Acquisto Coumadin Senza Ricetta In Farmacia Moretti Lido
To znamená, že ve všech případech, kdy kód ICD9 378
Yasmin Tabletki 3.03 mg, Najtaniej Bez Recepty Koło
Budete potřebovat připojovací zařízení a budete potřebovat Foleyův katétr
Kaufen Indocin (indomethacin) 75mg, 50mg, 25mg Generika Günstig In Deutschland Rezeptfrei Emmendingen

xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
 • RS WordPress

  Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google
?>

16. 9. 2016 – 1. 6. 2017 – Mrtvých třičtvrtě roku

Jak sleduji četnost pravidelných aktualit, tak zjišťuji, že již neinformuji o téměř žádných změnách, ačkoliv za těch třičtvrtě roku, co se aktuality nepsaly, jsem jich provedl celkem dost. Pojďme se na ně podívat.

 • Hned po napsání aktualit jsem provedl drobnou změnu v zobrazení statistik návštěvnosti, která je aktuální dodnes. V současné době se v pravé části (pod hlavním menu) zobrazuje počet návštěvníků dnes, včera a aktuálně online.
 • Od konce září je možné sdílet příspěvky na sociálních sítích – pod jednotlivými články jsou tlačítka pro sdílení příspěvků na Facebooku, Twitteru a Google+. Můžete tak svým přátelům a známým nasdílet zajímavý článek, který jste na těchto stránkách objevili.
 • V průběhu září také byly upraveny nefunkční bannery jiných stránek a nahrazeny jinými dle potřeby.
 • V září jste si také mohli přečíst zajímavý článek s malým trikem na stránkách MXRevShare, posléze MX.World. Tento trik by měl fungovat i na nové verzi webu.
 • Ke konci listopadu jste si mohli přečíst o novém emailingovém programu s názvem GoldenMail, doufám, že tento projekt vás zaujme stejně jako zaujal mě.
 • Až do konce listopadu jste mohli v menu vidět rubriku Nezařazené, jeden z nově napsaných článků totiž nebyl v příslušné rubrice, tento problém byl proto odstraněn.
 • Listopad však také přinesl nemilou zprávu – musel jsem odstranit článek o stránce MXRevShare, projekt se zásadním způsobem změnil a informace v článku byly zastaralé. Na projektu docházelo ke změnám každou chvíli, přestal jsem jej proto sledovat a proto jakýkoliv odkaz na něj byl z webu smazán. Zůstal jen návod s malým trikem pro ty, kteří projektu využívají.
 • Po podzimních aktualizacích nastalo na webu téměř půl roku mrtvolné ticho a stránky byly ponechány svému osudu. To se však změnulo v průběhu května, kdy jsem publikoval tzv. highlights ze svých loňských streamů. Časem možná přibudou další.
 • Během května se také pod článkem začal zobrazovat banner s reklamou, vzhledem k tomu, že web si musí na svůj provoz vydělat, je tudíž na místě, aby provoz webu byl hrazen právě z reklamy. Banner je však od ostatního textu oddělen a k mýlce, že se ještě jedná o článek, tudíž nedojde.
 • Od května 2017 také stránky nesou nový název.
 • Tím však aktualizace v květnu nekončily. Vzhledem k okolnostem jsem odstranil odkaz na sesterský web s názvem innereye, neboť na projektu se již několik let nepracovalo a stránky byly tudíž mrtvé. Jistou kompenzací však budiž nový sesterský web s názvem filmotéka. Doporučuji proto se podívat do odkazů a tento sesterský web navštívit. V současnosti je tato sesterská stránka upřednostňována a je častěji aktualizována o nový obsah.
 • A nakonec dnes jsem na svých stránkách přidal podrobnější návod o užitečné aplikaci VLC Direct, kterou naleznete v podrubrice Tipy a triky pro mobilní zařízení.

Jak sami vidíte, výčet aktualit za poslední dobu je vsktuku dlouhý. Z toho vyplývá, že ačkoliv se to nezdá, tento web zatím „neumřel“ a neustále na jeho zlepšování pracuji, jen v současnosti upřednostňuji jiné projekty, převážně pak sesterský web (viz výše).

Věřím však, že vás nové změny potěší a znovu mé stránky navštívíte.

V kategorii: Aktuality

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře