• RS WordPress

  Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

3. 6. 2017 – 11. 12. 2019 – dva a půl roku, ale stránky stále žijí

Milí návštěvníci,
zdá se, že tyto stránky si v poslední době žily svým životem, nicméně stále jsou tyto stránky živé a nový obsah přibývá. I když, vzhledem k množství času, který je mi na tvorbu stránek vyhrazen, se tyto akutalizace stávají celkem méně častými. Nicméně za těch dva a půl roku se na tomto webu objevila spousta zajímavých věcí. Pojďme si je představit:

 • Hned začátkem června 2017 byl přidán nový videonávod. Tentokrát na přehrávání hudby z telefonu přes bluetooth na Windows 10. Díky tomuto návodu se dozvíte, jak můžete na svém počítači či notebooku poslouchat svou hudbu, kterou máte uloženou ve svém telefonu či tabletu. Nutností je však podpora bluetooth ze strany obou zařízení. Více informací se dozvíte v samotném článku.
 • Další novinkou ze začátku června roku 2017 bylo přidání dvou článků do kategorie Pro pobavení. Prvním z nich byla Známá přísloví v moderním kabátě. Od doby, co se začala mezi lidmi říkat různá přísloví, uplynula už pěkná spousta času. A tak tedy přišel čas je modernizovat. Jak? Posuďte sami v daném článku.
 • Druhým článkem pro pobavení pak byla virtuální čtečka mysli. V sekci pro pobavení můžete vyzkoušet její spolehlivost.
 • V září 2017 byl přidán tip na aplikaci pro telefony s Androidem. Koho zajímá, kolik času tráví na mobilu na Facebooku, má možnost. Jedná se totiž o aplikaci, která sleduje, kolik času běží určitá aplikace. Více se o aplikaci App usage tracker dozvíte v návodech pro Android.
 • V únoru 2018 musel být implementován nový kontaktní formulář, protože u toho staršího docházelo k jeho zahlcování spamem. Věřím, že nový kontaktní formulář poslouží těm, kterým by měl a správci webu usnadní třídění spamu.
 • V březnu 2018 jsem dostal upozornění, že aplikace na zamykání složek nepracuje správně ve Windows 10. Do článku popisujícího tuto aplikaci jsem proto přidal poznámku o nekompatibilitě s Windows 10. Do budoucna je v plánu najít adekvátní náhradu právě pro tento systém
 • V květnu 2018 pak musel být změněn odkaz na službu MášMail. Její název se změnil na MámeMail a bylo tudíž potřeba aktualizovat registrační odkaz.
 • Bezmála půl roku se na webu nic nedělo až na prosinec loňského roku. To se objevil další článek pro pobavení s názvem Parafráze. Co to je, posuďte sami. Každopádně pobavení je zaručeno.
 • V květnu letošního roku jsem po dlouhé době provedl větší revizi svých stránek. Poslední článek nebyl správně zařazen a zároveň byla provedena rozsáhlá aktualizace interních systémů. Neměla by mít vliv na funkčnost stránek, ale může se stát, že některý odkaz nebude fungovat. Pokud na něco takového narazíte, neváhejte vyplnit kontaktní formulář.
 • Poslední změnou pak bylo přidání nového článku o portálu Prokliky, který se na webu objevil dnes, tedy na konci prosince 2019. Jedná se o zajímavý projekt, kde si člověk může průběžně přivydělat pár korun a přečíst si i zajímavé články

Novinek byl zas pěkný seznam. Ono za dva a půl roku se není čemu divit. Každopádně web stále žije a mám v plánu přidávat nové věci. Mám i několik námětů a už teď mohu slíbit, že se máte na co těšit.

Věřím, že tyto změny přispějou k větší populárnosti těchto stránek.

V kategorii: Aktuality

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře