• RS WordPress

  Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

16. 9. 2016 – 1. 6. 2017 – Mrtvých třičtvrtě roku

Jak sleduji četnost pravidelných aktualit, tak zjišťuji, že již neinformuji o téměř žádných změnách, ačkoliv za těch třičtvrtě roku, co se aktuality nepsaly, jsem jich provedl celkem dost. Pojďme se na ně podívat.

 • Hned po napsání aktualit jsem provedl drobnou změnu v zobrazení statistik návštěvnosti, která je aktuální dodnes. V současné době se v pravé části (pod hlavním menu) zobrazuje počet návštěvníků dnes, včera a aktuálně online.
 • Od konce září je možné sdílet příspěvky na sociálních sítích – pod jednotlivými články jsou tlačítka pro sdílení příspěvků na Facebooku, Twitteru a Google+. Můžete tak svým přátelům a známým nasdílet zajímavý článek, který jste na těchto stránkách objevili.
 • V průběhu září také byly upraveny nefunkční bannery jiných stránek a nahrazeny jinými dle potřeby.
 • V září jste si také mohli přečíst zajímavý článek s malým trikem na stránkách MXRevShare, posléze MX.World. Tento trik by měl fungovat i na nové verzi webu.
 • Ke konci listopadu jste si mohli přečíst o novém emailingovém programu s názvem GoldenMail, doufám, že tento projekt vás zaujme stejně jako zaujal mě.
 • Až do konce listopadu jste mohli v menu vidět rubriku Nezařazené, jeden z nově napsaných článků totiž nebyl v příslušné rubrice, tento problém byl proto odstraněn.
 • Listopad však také přinesl nemilou zprávu – musel jsem odstranit článek o stránce MXRevShare, projekt se zásadním způsobem změnil a informace v článku byly zastaralé. Na projektu docházelo ke změnám každou chvíli, přestal jsem jej proto sledovat a proto jakýkoliv odkaz na něj byl z webu smazán. Zůstal jen návod s malým trikem pro ty, kteří projektu využívají.
 • Po podzimních aktualizacích nastalo na webu téměř půl roku mrtvolné ticho a stránky byly ponechány svému osudu. To se však změnulo v průběhu května, kdy jsem publikoval tzv. highlights ze svých loňských streamů. Časem možná přibudou další.
 • Během května se také pod článkem začal zobrazovat banner s reklamou, vzhledem k tomu, že web si musí na svůj provoz vydělat, je tudíž na místě, aby provoz webu byl hrazen právě z reklamy. Banner je však od ostatního textu oddělen a k mýlce, že se ještě jedná o článek, tudíž nedojde.
 • Od května 2017 také stránky nesou nový název.
 • Tím však aktualizace v květnu nekončily. Vzhledem k okolnostem jsem odstranil odkaz na sesterský web s názvem innereye, neboť na projektu se již několik let nepracovalo a stránky byly tudíž mrtvé. Jistou kompenzací však budiž nový sesterský web s názvem filmotéka. Doporučuji proto se podívat do odkazů a tento sesterský web navštívit. V současnosti je tato sesterská stránka upřednostňována a je častěji aktualizována o nový obsah.
 • A nakonec dnes jsem na svých stránkách přidal podrobnější návod o užitečné aplikaci VLC Direct, kterou naleznete v podrubrice Tipy a triky pro mobilní zařízení.

Jak sami vidíte, výčet aktualit za poslední dobu je vsktuku dlouhý. Z toho vyplývá, že ačkoliv se to nezdá, tento web zatím „neumřel“ a neustále na jeho zlepšování pracuji, jen v současnosti upřednostňuji jiné projekty, převážně pak sesterský web (viz výše).

Věřím však, že vás nové změny potěší a znovu mé stránky navštívíte.

V kategorii: Aktuality

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře