xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
 • RS WordPress

  Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

16. 4. 2015 – 15. 9. 2016 – Dlouho se nepsaly aktuality…

Milí návštěvníci,

všiml jsem si, že již hooodně dlouho jsem na svém webu nezveřejnil seznam aktualit, které jsem na svých stránkách provedl. Tak tady jsou:

 • loni v dubnu jsem musel provést aktualizaci odkazů na některé symbian aplikace, neboť ty staré nefungovaly. Nyní jsou aplikace nahrány přímo na webu (nejedná se o externí odkaz), tudíž budou vždy funkční.
 • Koncem loňského roku se na webu začaly objevovat reklamy. Vzhledem k tomu, že web běží na placeném hostingu, musí si na svůj provoz nějak vydělat. Zobrazení reklamního proužku v záhlaví a zápatí stránky tudíž beru jako rozumnou volbu.
 • V únoru letošního roku jsem přidal dva články o celkem zajímavém způsobu výdělku na internetu – hraním hry. Osobně jsem hru pouze „vyzkoušel“ a vzhledem k časovým možnostem se jí již nevěnuji, ale přijde mi to jako zajímavý koncept, který by mohl některé zaujmout.
 • Také se v únoru objevil na stránce s odkazy a banery nový banner. Nakonec však danou stránku, kterou banner propagoval, zrušili, proto se již nyní nezobrazuje.
 • V červenci jsem přidal článek o celkem zajímavém způsobu, jak na internetu vydělávat. Aktuálnost článku je však v dnešních dnech jen částečná, proto jej v dohledné době doplním.
 • V červenci se aktualizace dočkalo také zobrazení návštěvnosti. Nyní je možné si prohlížet jednotlivé statistiky, kdy lze zobrazit počty zobrazených stránek za den, týden a měsíc, počty návštěvníků (včetně opakovaných) a počty unikátních návštěvníků. Důvodem ke změně byly jisté technické potíže s původním „počítadlem“ návštěvnosti.
 • Bohužel, z technických důvodů v současnosti není možné a do budoucna možné nebude, registrovat se na stránkách coby návštěvník. Plugin pro registrace z technických důvodů musel být odstraněn, ani nebyl v podstatě využit a tímto jeho nasazení do budoucna odříkám.
 • A nakonec dnes jsem přidal svůj první „videonávod“ s názvem: „Jak zálohovat data aplikací na Androidu“. Věřím, že některým může být návod užitečný.
 • S tím je spojený i vznik nové rubriky coby podrubriky „Mobilní zařízení“ s názvem „Tipy a triky“. Zde budu do budoucna uveřejňovat zajímavé návody a tipy na používání mobilních zařízení, přičemž se zaměřím na Android a Windows Phone, neboť oba tyto systémy mám k dispozici (jeden v telefonu, druhý na tabletu).

Jak je vidět, novinek je více než dost. ačkoliv to tak nevypadá, tak ani tento web není „mrtvým“ webem a ačkoliv přibývají novinky velmi nepravidelně, stále zde nějaké jsou. A do budoucích dní a týdnů se vynasnažím, aby jich bylo více.

V kategorii: Aktuality

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře