xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
  • RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

29. 1. – 4. 3. 2015 – aktivace antispamové ochrany u komentářů a další drobné úpravy

Milí návštěvníci,

tyto stránky fungují na téže doméně více než rok. To znamená, že většina používaných vyhledávačů na internetu má obsah těchto stránek naindexován a odkáže sem více návštěvníků, pokud hledají informace, které najdou i zde. Ovšem s růstem návštěvnosti roste také množství komentářového spamu. V posledním měsíci se množství takovýchto nežádoucích komentářů zvýšil z několika do měsíce na cca 5 až více komentářů denně. Z tohoto důvodu byla počínaje dnešním dnem spuštěna antispamová ochrana u nových komentářů. Stávající „dobré“ komentáře zůstávají zachovány. Je však možné že filtr vyhodnotí jako spam i komentář, který je v pořádku. Všechny komentáře, včetně těch, co budou vyhodnoceny jako spamy, budou na serveru uloženy po dobu sedmi dní, kdy se provede „manuální“ kontrola. Proto, budete-li vkládat komentář a nebude-li zobrazen během několika minut až hodin (standardní proces schválení komentáře), vyčkejte až do uplynutí doby 7 dní, kdy se komentář objeví (tedy pokud bude v pořádku).

Krom výše popsané aktualizace se v průběhu ledna až února udály úpravy ve vnitřní struktuře stránek, došlo k aktualizaci redakčního systému a souvisejících modulů. Tyto změny pro uživatele nejsou sice patrné, vedou však k celkové větší spolehlivosti stránek. Kdyby se však vyskytly komplikace se zobrazením stránek (těch, které fungovaly na přelomu roku a teď nefungují), neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Věřím, že tyto „nutné a nudné“ úpravy do budoucna oceníte, případně nebudou příliš na škodu vám návštěvníkům.

 

V kategorii: Aktuality

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře