xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
  • RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

Půl roku změn (26. 3. – 2. 10. 2014)

Milí návštěvníci,

možná jste si všimli, že během posledních měsíců se na mých stránkách udály jisté změny, které vzápětí popíšu.

  • Interní změny, které nejsou na první pohled patrné. Těmito interními změnami je přechod na aktuálnější verzi redakčního systému. Během posledního půl roku byl web aktualizován celkem třikrát, většinou nedošlo k žádným potížím, kdybyste však narazili na problémy či „divné“ chování stránek, využijte např kontaktní formulář a problém bude odstraněn. Poslední aktualizace interního systému proběhla dnes v noci, ne všechno je tedy řádně otestováno.
  • Drobné změny v zařazení některých článků. Bylo zjištěno, že některé články byly špatně zařazeny, provedeny tedy patřičné úpravy.
  • Nová sekce o mobilních zařízeních. Na konci března se v sekci mobilní zařízení objevila nová podrubrika. Vzhledem k tomu, že jsem doposud majitelem telefonu se Symbianem, na který se již v současnosti téměř nevyvíjí aplikace, pravidelně se potýkám s problémy jejich shánění a následného testování. Rozhodl jsem se proto, že mnou odzkoušené a zajímavé aplikace zde dám k dispozici i ostatním. Během března a dubna se zde objevilo postupně šest aplikací. Ty byly posléze doplněny o screenshoty (snímky obrazovky), abyste měli základní představu, jak prostředí aplikace vypadá. S tím souvisely i drobné optimalizace ve velikosti oněch snímků tak, aby se správně zobrazovaly.
  • Další várka aplikací pro Symbian byla přidána v srpnu a uzavřela se tak první várka deseti aplikací.
  • Krom aplikací, které mohou posloužit coby užitečné nástroje, byly na konci srpna přidány i dvě aplikace, určené k zábavě. Tyto dvě aplikace byly dnes obohaceny o další dva kousky.
  • S výjimkou článků, ve kterých to bude jasně uvedeno, budou i následující články s aplikacemi plněny vždy po deseti, do budoucna se tedy dalších šest zábavných aplikací objeví i ve výše zmíněném článku.

Pevně věřím, že si novinky našly své příznivce. Ačkoli z časových důvodů se můj web rozvíjí celkem pozvolna, stále je aktivní a jeho obsah se pravidelně aktualizuje. Jednoznačně se tedy nejedná o „mrtvé“ stránky. Na další zajímavosti ze světa techniky a zábavy se proto i nadále můžete těšit.

 

V kategorii: Aktuality

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře