xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
  • RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

01. Jak to všechno začalo, aneb Samara míří do Čech

Tak tohle je první, i když trochu nezáživná číst, není to ani ještě tolik humorné, jak mám v plánu, ale je to nezbytné pro navození atmosféry děje, aby příběh nebyl jenom nejasně vytržený z kontextu a měl taky svůj poctivý začátek… 😀
Už teď jsem zvědavý na vaše názory a komentáře, co tomuto počinu řeknete.Osobně přijímám i kritiku, dle mého názoru totiž asi nejde o dílo zrovna hodnotné a duchaplné, ale spíš o to, aby se u něj čtenář pobavil…. 😀

01. Jak to všechno začalo, aneb Samara míří do Čech

Náš příběh se odehrává v jednom malém městě v Severních Čechách na Nový rok. U hlavního představitele našeho příběhu, Michala, mladého zaměstnance jedné prosperující firmy, doznívají oslavy nového roku. V celém domě vládne pohoda a veselá nálada. Ani jeden z členů Michalovi rodiny netuší, co přinesou možná už následující okamžiky.
Onoho osudového večera po bouřlivých oslavách se Michal odebral k pravidelné večerní hygieně, avšak netušil, co se bude při tomto běžném procesu dít. Když byla procedura jeho hygieny v plném proudu a Michal si dopřával večerní koupel, znenadání na chvíli ztratil vědomí. Poté, co se za pár okamžiků znovu probudil, si však připadal strašně divně. A dlouho nevěděl, co se to s ním stalo. Poté, co odešel z koupelny, domnívaje se, že bude vše v pořádku, se však jeho stav nezlepšil. Rozhodl se proto, že si odpočine. Domníval se totiž, že jde jen o chvilkovou nevolnost, způsobenou bujarými oslavami nového roku.
Po hodině odpočívání se však s jeho stavem nic nezměnilo. Rozhodl se tedy, že se podívá na internetu, co by s ním jen mohlo být. Hledal všude možně, jak sám říkal, tak „progooglil“ snad vše, co jen na internetu je, ale na nic nepřišel. Pomalu se smiřoval s tím, že bude muset vyhledat odbornou lékařskou pomoc a tudíž do práce v novém roce hned tak nenastoupí. Nicméně večer ještě nebyl zdaleka u konce a tak se Michal rozhodl, že předtím, než půjde úplně spát, si pustí nějaký pěkný film. Začal tedy s výběrem, když vtom ho napadlo, že by mohl shlédnout druhý díl filmu Kruh, když první díl znal už několik let předtím. Inu, jak si usmyslel, tak také učinil. Zasedl k televizi, vzal do ruky dálkové ovládání od svého DVD přehrávače a stisknutím patřičného tlačítka otevřel jeho mechaniku a vložil požadované DVD. Poté, co zdárně tuto proceduru absolvoval, se usadil na posteli naproti televizi a s napětím očekával, než se film spustí. Po pár okamžicích se dočkal a film začal hrát.
Michal se zabral do jeho sledování natolik, že nevnímal vůbec nic kolem sebe, navíc, když mu bylo, jak se říká, blbě, tak byl rád, že může jen koukat na televizi a nikdo jej neruší. Ovšem hned, jak se ve filmu objevila postava Samary Morganové, vyrušil Michala od televize vzdálený hlas. „Proč na mě koukáš v televizi? Já jsem tady!… Já jsem tady!“ Michal tedy přerušil sledování filmu a rozhlédl se kolem sebe, ale nikoho neviděl. Rozhodl se proto pokračovat ve sledování filmu, avšak za chvíli se onen tajemný hlas ozval znovu. Michal tedy neváhal a na celý byt zařval: „Kde jsi, a kdo jsi?!“ Ale odpovědi se nedočkal a proto koukal zase dál. Snažil se ten hlas nevnímat a věnovat se sledování televize. Právě byl totiž zabrán do pasáže, kdy sledoval malého kluka, který se shodou okolností také věnoval hygieně, avšak děly se s ním stejné věci, jako se děly dnes Michalovi. Při této scéně tajemný a vzdálený hlas Michalovi řekl: „Vidíš, to se ti stalo, nehledej nic na internetu a důvěřuj mi. „ Michal tedy vzdal sledování filmu a tentokrát zakřičel: „Ty jsi tady, Samaro!“ „Ano.“ odpověděl mu tajemný hlásek. „A co tu chceš! Nejsi jen výplodem jednoho amerického scénáristy! Co ode mě očekáváš?“ „Já nejsem žádný výplod fantazie nějakého Američana, jsem skutečná a jsem tady. Chtěla bych tu zůstat. Je tu hezky.“ „A kde vlastně jsi, nikde tě nevidím“ odpověděl po chvíli Michal a rozhlížel se po místnosti. „Nemůžeš mě vidět, protože já jsem přesně tam, kde jsi ty. Vtělila jsem se do Tebe. Tak, jako jsi to teď viděl v televizi.“ „Aha!“ odpověděl Michal a pak se dlouze odmlčel. Po chvíli přemýšlení však do ticha řekl: „A co z toho budeš mít, když budeš tady.“ „Budu konečně šťastná, díky tobě mohu znovu žít a mohu se radovat ze života. Mohu sdílet tvé úspěchy i neúspěchy, mohu Ti pomáhat ve všem, co nebudeš moci sám zvládnout.“ „To nezní špatně. Ale je dost pozdě, jdu spát. A jednu věc si hned na začátku ujasníme, nevím sice, jak se to stalo, ale cítím se nějaký slabý, to je tvá zásluha?“ „Ano, ale jinak to nejde, mrzí mě to, že to takhle musí být, ale za pár dní si zvykneš a naučíš se žít zcela nový život.“
Po těchto Samařiných slovech však vtrhl do místnosti Michalův mladší bratr, který byl znepokojen tím, co právě slyšel. Ptal se proto Michala: „S kým sis tu povídal?“ „Ale… volal mi jeden známý ze školy.“ odpověděl váhavě Michal. „Aha, tak to jo.“ odpověděl Michalův brácha Martin a odebral se zpět do svého pokoje. „Je dobře, žes mu o mně neřekl.“ ozval se po chvíli Samařin hlas. „Já to ani nechtěl říct, stejně by mi nevěřil.“ dodal Michal.
Po chvíli však Michal usoudil, že doba už značně pokročila a vzhledem k jeho stavu se rozhodl jít si lehnout. Dlouho však nemohl usnout, pořád nevěděl, co si má teď počít, zda chce zůstat spojen se Samarou či ne. Avšak, jak nad tím přemýšlel, od jeho dumání ho vyrušil opět Samařin hlas: „Ne, nesmíš mě opustit, nechci Tě ztratit, znám Tě sice pouze pár hodin, ale cítím se tu dobře, nechci odtud odejít.“ Michal nic neříkal a začal tedy přemýšlet nad něčím jiným. Začal si připomínat to, že za pár dní ho čeká zase pracovní proces, nechtělos mu přijmout fakt, že zase bude plně pracovně vytížen a nebude tak mít patřičnou svobodu. Po pár okamžicích se mu však podařilo nakonec usnout.
Když se druhý den ráno probudil a chystal si snídani a svou ranní kávu, opět slyšel hlas Samary: „Jééé, já budu mít svou první kávu v životě, nikdy jsem ji nepila, jsem zvědavá, jak mi bude chutnat.“ Michal si prvně ráno myslel, že celý včerejší večer byl pro něj jenom divným snem a že druhý den bude vše v pořádku, ale jak po tomto okamžiku zjistil, tak vše se minulý večer opravdu stalo.
Celý druhý den se Michal proto smiřoval s tím, že mu začal nový život, kdy není jen on, ale je s ním i jedna malá holka, Samara, kterou vidí jen on, a ostatní si o něm nejspíš budou myslet, že zešílel. A tak začalo Michalovo velké dobrodružství, ve kterém není nikdy a nikde jen on sám.

 

V kategorii: Historky Samary Morganové

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře