• RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

Pár freewarových her

Tak a tady najdete pár jednoduchých freewarových her pro váš mobil. Všechny jsou odzkoušené a plně funkční. Hry byly testovány na mobilu Nokia 6070 (rozlišení 160×120) a běh her bez problémů. Některé byly testovány i na novějším mobilu s rozlišením 320×240 a také běh bez problémů. Proto tyto hry by měly fungovat na většině mobilů.

Astrogame

astrogame2pok.gif

Vesmírná střílečka, nic víc není třeba dodávat…..
Stáhni zde

Bowling

Bowling2.gif

Myslím, že název mluví za vše….
Stáhni zde

Clix

clix.gif

Cílem této hry je zbavit se všech kostek na obrazovce a to tak, že lze eliminovat dvě a více kostek pohromadě stejné barvy. Zní to jednoduše, ale s přibývajícími úrovněmi přibývá obtížnost a počet barev. Zajívamá logická hra.
Stáhni zde

Falling Blocks

fallingblocks.gif

Cílem této hry je skládat k sobě kostky stejné barvy, jakmile se vám podaří shromáždit tři a více kostek stejné barvy, dojde k jejich eliminaci. Příjemná oddechová hra.
Stáhni zde

Monkey Madness

monkey1a3

Ovládáte gorilu, která zmutovala a jejím úkolem je zničit město. Musíte zbořit všechny budovy v dané části města. Pozor však na vojíky, kteří se vám budou snažit v ničení zabránit..
Stáhni zde

Yoptris

j2me-yoptris

Klasickou hu Tetris netřeba představovat. Dle slov vývojářů by měla fungovat na všech telefonech podporujících javu.
Stáhni zde

Brick Breaker

FEscr(002)

Klon klasické hry Arkanoid, v češtině, se spoustou úrovní a možností porovnat své výsledky na webu. Dle slov vývojářů by měl fungovat na všech telefonech podporujících javu.
Stáhni zde

Vlak

tmp_FEscr(004)-1010154957

Legendární hra z dob DOSovských počítačů nyní i ve Vašem mobilu. Kdo hru pamatuje, jistě si zavzpomíná, ti ostatní si snad užijí dostatek zábavy. Archiv s hrou obsahuje verze pro více rozlišení displeje, tak snad si každý vybere to, které odpovídá parametrům jeho přístroje.
Stáhnout zde

 

Supaplex

FEscr(005)
Další z dnes již legendárních her. Tentokrát je cílem hry v každé urovni posbíírat požadovaný počet částic a nenechat se zavalit kameny. Hra je stylizována do počítačového prostředí. Byla testována na N70 s bezproblémovým provozem, tedy na rozlišení 176×208 bodů běží bez problémů.
Stáhnout zde

V kategorii: Hry pro mobil

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře