xxx, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
  • RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

Hra Pomsta je sladká (verze 1.x)

Tak tohle je můj další počin v tvorbě počítačových her. Jedná se o celkem jednoduchou hru. V této hře máte jediný úkol, trefit co nejvíckrát obrázek, který se pohybuje po obrazovce. Ve hře samotné naleznete několik vzorových fotografií známých osobností (zejména z řad politiků), na kterých si můžete „vybít svůj vztek“. Do hry lze vkládat i obrázky vlastní, např. je možné si do hry vložit fotografii někoho, kdo vás našval a pak mu to virtuálně vrátit.
V této verzi obsahuje hra čtyři úrovně, v každé úrovni se zvyšuje počet obrázků, které se na obraovce zobrazují, také se však zvyšuje rychlost pohybu obrázků a také čím vyšší úroveň, tí víc bodů získáváte za trefu.
Více informací a kompletní popis hry naleznete po jejím stažení a spuštění, při klepnutí na tlačítko „Informace o hře“
Budu i vděčný za vaše komentáře, názory a připomínky ke hře, také pokud ve hře naleznete chybu, budu také rád, když mi o ní napíšete, aby bylo možné tuto chybu odstranit.
Podobně jako hra Bludiště, i tato hra obsahuje také možnost zvolit si vlastní soubory ve formátu MP3 coby hudbu na pozadí. V balíčku s hrou naleznete několik vzorových souborů.

Tak tady naleznete krátkou videoukázku hry, doufám, že si podle ní uděláte aspoň přibližný obrázek, jak hra vypadá.

Nejedná se sice o kvalitní a zdařilé video, ale pro ukázku dle mého názoru stačí. 😀

Odkaz ke stažení hry Pomsta je sladká v1.0

Během května roku 2012 jsem po vzniku vývojového týmu MirkaSoft hru malinko upravil, udělal jsem pár vylepšení a níže najdete novější verzi hry. Lze si stáhnout pochopitelně i verzi starší a s novou verzí ji porovnat.

Odkaz ke stažení hry ve verzi 1.02

Začátkem roku 2013 byla vydána další verze s drobnými úpravami a proto ji zde zveřejňujeme.

Odkaz ke stažení nejnovější verze hry 1.03

V kategorii: Má vlastní počítačová tvorba

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře