• RS WordPress

    Tento web používa redakční systém WordPress. Tento systém můžete zdarma stáhnout zde.


Reklama Google

Stránky, na které si dávat pozor

Vážení návštěvníci,
Jak jsem uváděl už výše, tak při pokusu vydělávat peníze na internetu se dá narazit na stránky, které teda zrovna spolehlivé nejsou a nic z nich nebude. Na pár podobných stránek jsem také narazil a když jsem na jednu podobnou narazil v nedávné době, rozhodl jsem se, že o tom povyprávím ostatním, abych se o své zkušenosti podělil.

Stránky, které nejsou důvěryhodné:
Bux.to – server Bux.to zkoušela spousta lidí, spousta lidí se nachala asi zlákat snadným výdělkem. Jeden klik za 1 americký cent a sto procentní zisk z referalů nělo velice lákavě. I já jsem tuto stránku zkoušel, ale zkušenosti s tím nemám dobré. zkušenosti. Registroval jsem se v roce 2008, kdy bylo minimální částka pro výplatu 10 dolarů. Během pár týdnů se mi povedlo této částky dosáhnout a zkoušel jsem proto požádat o výplatu. Na výplatu jsem čekal několik měsíců a pořád nic. Následně však zvýšili limit pro požádání o výplatu na 50 dolarů. Zkoušel jsem tedy znovu získat požadovanou částku, ale v září 2011 stránky přestaly pracovat a poté, co znovu začaly fungovat, tak nebylo možné se pod starým účtem a muselo se znovu registrovat. Ovšem poté, co se člověk zaregistroval, byl profil prázdný. Dle informací, co uváděli na stránkách, se měly informace přenést. Ale i na to jsem čekal dlouho a marně, podpora neragovala a tak jsem od stránek ustoupil. Navíc stránky prý vyplácí pouze prémiovým uživatelům, proto vřele doporučuji se těmto stránkám raději vyhnout.

Gagabux.com – Další z rodiny stránek, na které není spoleh, je stránka Gagabux. Tu jsem zkoušel v září 2011. Zkušenosti s ním však také nebyly zrovna krásné, prvně to vypadalo dobře, jen dva dolary vplatní limit, což bylo opravdu příjemné. Jenže po dosažení této částky se při pokusu o výplatu objevovalo cosi, že prý je nutné účet upgradovat, aby bylo možné peníze získat. Ještě upgrade byl dražší než samotné získané peníze, proto jsem to radši nezkoušel. A stránku jsem prakticky opustil a nechal ji. Následně však asi dva měsíce poté jsem se jen pro zajímavost chtěl na stránky podívat, ale už můj účet neexistoval, takže i oni asi vymazávali databázi. Na tyhle tím pádem taky pozor. Podpora neraguje na dotazy a tudíž upgrade by jen znamenalo ztrátu peněz.

20dollars2surf.com – někteří z vás asi používali nebo slyšeli o surfbaru 20dollars2surf. Stránka je to zajímavá, také jsem jej zkoušel. Nicméně zde je zásadní problém s podporou na stránkách. Několikrát mi některé věci nešly tak, jak by měly, server třeba nabízel placené e-maily, které mi však nechodily, tak jsem jim psal, kde je problém a podobné. Nicméně nejhorší problém byl se samotným surfbarem. Začalo to celkem nevinně a to tím, že po měsíci a půl používání se mi tu a tam v průběhu otevřelo nějaké okno v Internet Exploreru s nějakou reklamou bez toho, aniž by se na něco kliklo. Po pár dnech to však naštěstí přestalo a proto jsem surfbar používal dál. Nicméně posléze po pár dnech používání se situace opakovala, tentokrát však tak, že po chvíli od spuštění surfbaru se mi otevřelo hned několik oken v IE a práce s počítačem v tu chvíli byla prakticky práce nemožná. Zkoušel jsem tudíž napsat na podporu, co se s tím dá dělat, ale podpora nereagovala. Ptal jsem se tudíž obrátil na fórum, tam jsem vložil příspěvek do československé skupiny, ale ten jsem tam pak neviděl prý proto, že nebyl schválen, takže o podpoře se zde nedá moc mluvit. Ohledně výplat jsem také četl různé věci a tím, že stránka nemá prakticky žádnou podporu resp. na dotazy pořádně nereaguje, proto jsem radši od nich ustoupil a osobně tuto stránku nedoporučuji!

No-minimum.com – Stránka No-minimum.com sice vyplácejí, ale zato měli dost nešťastně ošetřené detekování automatických klikacích robotů, neboť mezi placenými reklamami se objevovala jedna s delším časem a místo reklamy tam bylo cosi, že by se mohlo stát, že by mohl být účet vymazán. Běžně člověk, zvláště našinec, těm reklamám nevěnuje příliš pozornosti a proto tenhle způsob je zrádný a přišel jsem tím pádem o svůj účet včetně pár referalů. Navíc zisky zde nejsou závratné, necelý cent za den není zrovna moc.

V kategorii: Výdělek na internetu

UbohéNic mocPrůměrnéCelkem dobréVelmi zajímavé (No Ratings Yet)
Loading...
Reklama Google

Dotazy a komentáře